O Bellies a o mně

Dřív, než koupím něco nového, vždy projedu bazary, sekáče a swapy. Mám radost, když seženu něco za super cenu a navíc s vědomím, že šetřím životní prostředí, neboť se ten jeden nový kousek, který jsem potřebovala, prostě pro mě vyrobit nemusí. A to mě baví!

Když jsem čekala první miminko, sháněla jsem těhotenské oblečení z druhé ruky. Těhotenské oblečení nosíme přibližně 3 - 9 měsíců, což je krátká doba na to, aby se oblečení onosilo nebo zničilo. Nicméně se mi vše na jednom místě nelíbilo, tak jsem vybírala dál a dál. Jenže ne všude fungují filtry velikostí, takže je vyhledávání zdlouhavé. Také rizikem těchto obchodů je, že se nedozvíte všechny vady a bohužel nemáte záruku. A když jsem si nakonec spočítala dopravné, už to tak výhodné nebylo.

Úplně přesně si pamatuji, když mi přišel můj první těhotenský kousek, byly to těhotenské kalhoty s pružným pasem. V ten okamžik se zrodil nápad založit PRVNÍ SECOND HAND E-SHOP SPECIALIZOVANÝ NA TĚHOTENSKÉ, KOJICÍ A NOSICÍ OBLEČENÍ. Uplynulo pár měsíců a podnikatelský sen se stal skutečností. 

Na Bellies si můžete vybavit šatník na celé mateřské období za zlomek ceny. Ušetřené penízky se budou hodit třeba na nákup oblečení pro miminko. Když vám začíná růst bříško, doporučuji si pořídit těhotenské kalhoty a těhotenské šaty, to je takový základ pohodlí. Doplnit je můžete dalším těhotenským oblečením jako jsou těhotenská trička, svetry, mikiny, rifle, těhotenské lacláče, kraťasy, legíny, těhotenská bunda nebo třeba těhotenský pás. Když už se miminko narodí, určitě se vám bude hodit kojicí noční košile, kojicí podprsenky, kojicí trička, tílka nebo šaty. Pokud si oblíbíte nošení miminka v šátku nebo nosítku, můžete si u nás vybrat nosicí mikinu nebo nosicí bundu.

Naprostá většina je v TOP kvalitě bez vad (někdo rád používá 1. jakost). Občas se ke mně zatoulá oblečení s drobnou vadou, pár kousků na webu najdete, vada je pečlivě popsána a vyfocena. Výhodou je tady opravdu nízká cena.

A pro milovníky slow fashion máme nabídku originálního mateřského oblečení. Jedná se o velmi kvalitní kojicí trička (bavlněná, merino nebo funkční), šaty, nosicí oblečení nebo třeba těhotenské softshellové kalhoty od české švadlenky, které se často na bazarech neobjevují. Budete opravdu mile překvapeny kvalitou i cenou.

Záleží mi na vaší spokojenosti. Sama jsem velmi náročný klient, jen tak se s něčím nespokojím, a proto vím, jak je péče o vás důležitá. Kdykoliv se na mě můžete obrátit. Oblečení pro vás ráda přeměřím nebo poradím s výběrem. Chci vám dopřát servis, který není všude samozřejmostí. Jako malé poděkování za váš nákup se můžete těšit na dáreček v podobě afirmační karty na téma Mateřství a kojení, které jsem pro vás vytvářela.

Někdy se můžete setkat na FB či IG s příspěvky #duliokenko nebo #lpokenko, které s vámi chci sdílet... protože na porodu a kojení záleží. První, velmi náročný, porod otočil můj život vzhůru nohama a ukázal mi můj nový život a cestu, kterou vnímám jako poslání za lepším životem rodin a celé společnosti.
Provázím ženy a jejich partnery od počátku mateřství, připravuji je na jejich novou roli, podporuji jejich mateřské kompetence, pomáhám jim s přípravou na porod, kojení a šestinedělí. Doprovázím k porodům a zůstávám pro ně oporou po porodu, kdy pomáhám s kojením, nošením a také často řešíme otázky kontaktní výchovy.
Kojení vnímám jako velmi důležité a přála bych si, aby si ho každá žena mohla na plno užívat. Ten pocit blízkosti, něhy a lásky je opravdu nádherný.

Zpět do obchodu